• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Завершена

69 570.00 UAH з ПДВ
Номер: 78ed839af40c490bb0fe71ae7b8198d0
Внутрішній номер закупівлі: 9246734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-25-011475-c   
Замовник: Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
Контактна особа: Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 69 570.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб білий
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 3000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті
хліб житньо-пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ "ХЛІБОКОМБІНАТ СКАДОВСЬКОГО РАЙСТ"

Оскарження: 25.03.2021 19:32 - 05.04.2021 01:00
Ціна пропозиції 69 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2021 19:32
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 35c8f622153f419d911f19d136a5a447
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-25-011475-c-c1
Постачальник: ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ "ХЛІБОКОМБІНАТ СКАДОВСЬКОГО РАЙСТ"
Номер договору: 14/2230/т
Сума договору: 69 570.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 57 975.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.04.2021 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 14 2230 т.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3 14 2230 т.pdf
p7s
sign.p7s