-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбуки, комп"ютер
Тендер Prozorro UA-2017-06-09-001544-b
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбуки, комп"ютер
Завершена
85 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7fc3c46f5bb74068a4076c24b508b8e1
Внутрішній номер закупівлі:
922190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-09-001544-b
Замовник:
Відділ освіти Кегичівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146127
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, смт. Кегичівка, вул. ІМЕНІ ВОЛОШИНА, 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Відділ освіти +380664312732 pr.keg@osvitakh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
"Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації"
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбуки, комп"ютер
Кількість
7 штуки
Період постачання
20.06.2017 - 20.07.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Портянніков В.В.
Оскарження: 09.06.2017 14:06 - 20.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2655301939
-
Контактна особа:
Портянніков Василь Васильович +380953257242
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, смт Кегичівка, Богдана Хмельнтцького,14
Оскарження: 09.06.2017 14:06 - 20.06.2017 00:00
Ціна пропозиції
85 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2017 14:18
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5991381715734b3681c50de5ab8c680b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-09-001544-b-b1
Постачальник:
ФОП Портянніков В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2655301939
-
Контактна особа:
Портянніков Василь Васильович +380953257242
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, смт Кегичівка, Богдана Хмельнтцького,14
Номер договору:
61
Сума договору:
85 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.06.2017 11:00
Статус:
Підписаний