-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (ремонт ПК+периферії)
Тендер Prozorro UA-2017-06-09-000120-b
Ремонт ПК+периферії
Завершена
24 588.00
UAH з ПДВ
Номер:
85b8f6cdfcb5466da5bd5bbd50d08736
Внутрішній номер закупівлі:
921221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-09-000120-b
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі рівненської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
22565760
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. В.Чорновола, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Василівна Чалик +380969232402 chalyk-ov@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
24 588.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (ремонт ПК+периферії)
Кількість
127 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Копі Прінт Сістем»
Оскарження: 09.06.2017 08:59 - 20.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38116752
-
Контактна особа:
Точилкін Д.Є. +380636463347
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Відінська, 39/320
Оскарження: 09.06.2017 08:59 - 20.06.2017 00:00
Ціна пропозиції
24 588.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2017 09:24
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
809f36a05e524025a5f168cadb0a9950
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-09-000120-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Копі Прінт Сістем»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38116752
-
Контактна особа:
Точилкін Д.Є. +380636463347
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Відінська, 39/320
Номер договору:
22-734
Сума договору:
24 588.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.06.2017 12:08
Статус:
Підписаний