-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл)
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-001487-b
Завершена
643 298.38
UAH з ПДВ
Номер:
d6d77140c0434a8ab07a6046810dfb3c
Внутрішній номер закупівлі:
9189235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-23-001487-b
Замовник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бірюкова Людмила Олександрівна +380545751860 vp-selrad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно зі ст. 13 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, передбачених цією статтею, а саме відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог. Як виняток та відповідно до умов, визначених у частині першій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
643 298.38 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл)
Кількість
175190 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
42800, Україна, Сумська область, Великописарівська ОТГ, Великописарівська ОТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енера Суми"
Оскарження: 23.03.2021 12:54 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Колісник Інна Михайлівна 0506564510 info@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Реміснича, 35
Оскарження: 23.03.2021 12:54 - 29.03.2021 01:00
Ціна пропозиції
643 298.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2021 12:54
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb649866e6dd427e9ad6cba8ea682a5d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-23-001487-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Енера Суми"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Колісник Інна Михайлівна 0506564510 info@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Реміснича, 35
Номер договору:
№ 19159
Сума договору:
509 860.69 UAH з ПДВ
Сума договору:
424 883.91 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Дата підписання:
30.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний