-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Модуль розширення до міжмережевого екрану ASA (Farewall) Cisco, продовження дії сервісних контрактів та програмних продуктів для забезпечення функціоналу між мережевого екрану (IPS), покращеного захисту від зловмисного ПЗ (АМР) та фільтрації URL-адрес
Тендер Prozorro UA-2017-06-02-001792-b
Кількість: Під 8 штук слід розуміти - 8 найменувань, згідно Додатку 2 Тендерної документації.
Торги не відбулися
2 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Номер:
ab683cc97fd5425dbd709c1baea7b3af
Внутрішній номер закупівлі:
918861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-02-001792-b
Замовник:
ДП "«Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького»"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Санжара +380322298285 o.sanzhara@airport.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2017 17:09 - 10.06.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2017 17:09 - 20.06.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модуль розширення до міжмережевого екрану ASA (Farewall) Cisco, продовження дії сервісних контрактів та програмних продуктів для забезпечення функціоналу між мережевого екрану (IPS), покращеного захисту від зловмисного ПЗ (АМР) та фільтрації URL-адрес
Кількість
8 штуки
Період постачання
07.07.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Петерсон Системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888369
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Петерсон Системи" +3800322403404 olya@peterson.com.ua http://www.peterson.com.ua
-
Адреса:
Україна, Львівська обл., Львів, Львів, вул. Дорошенка, 75
Початкова пропозиція
2 094 447.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 094 447.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0