-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування)
Тендер Prozorro UA-2021-03-22-006670-a
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Торги не відбулися
3 368 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Номер:
5d99b8fa477847a5b6e563b936c572f3
Внутрішній номер закупівлі:
9178819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-22-006670-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Додаткова контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380676222295 lagamba@ukr.net
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 368 970.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 844.85 UAH
Період уточнення:
22.03.2021 19:57 - 12.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2021 19:57 - 22.04.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 22.04.2021 10:01
Аукціон:
з 28.05.2021 14:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець зобов'язується здійснити оплату вартості фактично поставленого Товару визначеної у відповідному рахунку-фактурі, видатковій накладній та акті приймання-передачі Товару шляхом перерахування вартості фактично поставленого Товару на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцять) календарних днів з дня підписання відповідної видаткової накладної та акту приймання-передачі Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Українська бронетехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31410901
-
Контактна особа:
Грищенко Олександра Ігорівна +380443377010 alex@ukrarmor.com https://ukrarmor.com/uk/
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Олександра Довженка, будинок 18
Початкова пропозиція
3 350 000.00 UAH без ПДВ /
3 350 000.00 UAH без ПДВ
3 350 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0