-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-22-011047-c
Завершена
396 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 984.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 984.50 UAH
Номер:
e13a9437a90c4f91a584e3f5597e1693
Внутрішній номер закупівлі:
9176387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-22-011047-c
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 984.50 UAH
Період уточнення:
22.03.2021 16:38 - 27.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2021 16:38 - 07.04.2021 16:25
Аукціон:
08.04.2021 11:16 - 08.04.2021 11:37
Період кваліфікації:
08.04.2021 11:37 - 13.04.2021 15:09
Період завантаження договору:
13.04.2021 15:09 - 03.05.2021 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
126000 кіловат
Період постачання
01.05.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 13.04.2021 14:06 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Оскарження: 13.04.2021 14:06 - 24.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
250 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.04.2021 14:06
Відповіді на вимоги
11
Документи
116
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Оскарження: 13.04.2021 15:09 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Євгенія Бондаренко +380673420376 y.bondarenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 6
Оскарження: 13.04.2021 15:09 - 24.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
272 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2021 15:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
82
Скарги
0
Контракти
Номер:
71c5470e716243019c7ac42ec39deee1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-22-011047-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Євгенія Бондаренко +380673420376 y.bondarenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 6
Номер договору:
ДЕ/2021/12
Сума договору:
272 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
226 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.04.2021 09:41
Статус:
Виконаний