-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин марки А-95; Бензин марки А-92; Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-03-19-002752-a
Завершена
455 013.00
UAH з ПДВ
Номер:
18680b54342f40f6b29c19d36e316baf
Внутрішній номер закупівлі:
9149477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-19-002752-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212647
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, Генічеський район місто Генічеськ, ПРОСПЕКТ МИРУ будинок 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Петрівна Кузнєцова +380553432505 pmsdgenich_centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закону), а саме, – переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Електронною системою закупівель було двічі відмінено процедуру відкритих торгів по предмету: ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти – Бензин марки А-92 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин) – 14000 літр, Бензин марки А-95 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин) – 2700 літр, Дизельне паливо (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо) – 1000 літр, тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях: UA-2021-02-12-009356-c, UA-2021-03-01-005780-a. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону. КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ прийнято рішення закупівлю за предметом: ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти – Бензин марки А-92 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин) – 14000 літр, Бензин марки А-95 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин) – 2700 літр, Дизельне паливо (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо) – 1000 літр, здійснити у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСКОМ ЮКРЕЙН". Вищевказаний постачальник має успішний досвід виконання аналогічних договорів. Окрім цього, під час проведення переговорів, сторонами були погоджені ціни та інші умови поставки товару, а учасник підтвердив свою відповідність критеріям визначеним ст. 16 та 17 Закону. Підстави для відмови в укладенні договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСКОМ ЮКРЕЙН" відсутні. Не укладання або несвоєчасне укладання договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСКОМ ЮКРЕЙН", призведе до припинення/обмеження надання товару Замовнику, що як наслідок ускладнить виконання Замовником, завдань та функцій покладених на нього. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі». 2. Звіти згідно оголошень: UA-2021-02-12-009356-c, UA-2021-03-01-005780-a.
Очікувана вартість:
455 013.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин)
Кількість
14000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, АЗС в м. Генічеськ та Генічеському районі
На карті
Бензин марки А-95 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин)
Кількість
2700 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, АЗС в м. Генічеськ та Генічеському районі
На карті
Дизельне паливо (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, АЗС в м. Генічеськ та Генічеському районі
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСКОМ ЮКРЕЙН"
Оскарження: 19.03.2021 15:19 - 30.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37464769
-
Контактна особа:
Комісаров Д.М. 0552321242
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район ВУЛИЦЯ ПЕРЕКОПСЬКА будинок 20 офіс 411
Оскарження: 19.03.2021 15:19 - 30.03.2021 01:00
Ціна пропозиції
455 013.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2021 15:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
681c585197034e939de8256f633a46aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-19-002752-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСКОМ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37464769
-
Контактна особа:
Комісаров Д.М. 0552321242
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район ВУЛИЦЯ ПЕРЕКОПСЬКА будинок 20 офіс 411
Номер договору:
№ 34/2021
Сума договору:
455 013.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
379 177.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.03.2021 11:24
Статус:
Підписаний