• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило господароське, мило дягтярне , мило туалетне, рідке крем мило, рідке крем мило з дозатором, шампунь бальзам, шампунь дягтярний

Торги відмінено

21 252.00 UAH без ПДВ
Номер: 70bb442f3e2a4bcb8831e3c8d8cf6f99
Внутрішній номер закупівлі: 9145620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-19-004924-c   
Замовник: комунальна установа «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради
Контактна особа: Фесенко Ігор Борисович +380614398593 ku_lubpni_zor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 21 252.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило господароське, мило дягтярне , мило туалетне, рідке крем мило, рідке крем мило з дозатором, шампунь бальзам, шампунь дягтярний
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 608 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 70026, Україна, Запорізька область, с.Любомирівка, вул.Степова, 27 На карті

Інформація про скасування

Номер: 0db3921dab1043eca93d3b84297e67ad
Причина скасування: Замовником допущено порушення, що вплинуло на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі
Опис причини скасування: Відмінити переговорну процедуру в зв’язку, якщо замовником допущено порушення, що вплинуло на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі.
Період оскарження: 07.04.2021 09:17 - 18.04.2021 00:00
Дата опублікування: 07.04.2021 09:17
Дата виконання: 18.04.2021 00:04
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пефтібай Н.В.

Оскарження: 23.03.2021 13:28 - 03.04.2021 01:00
Ціна пропозиції 21 247.10 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2021 13:28
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0ce6cf9c278349c48bc378a36069c055
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-19-004924-c-c1
Постачальник: ФОП Пефтібай Н.В.
Сума договору: 21 247.10 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило господароське, мило дягтярне , мило туалетне, рідке крем мило, рідке крем мило з дозатором, шампунь бальзам, шампунь дягтярний: 36.60000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації