-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісоматеріали хвойних порід
Тендер Prozorro UA-2021-03-18-002591-a
Завершена
850 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
2f60396738e44ea3968e82500d105fec
Внутрішній номер закупівлі:
9115117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-18-002591-a
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
04.03.2021 Замовником було опубліковано повідомлення про намір укласти договір на закупівлю: код ДК 021:2015 – 03410000-7- Деревина – Лісоматеріали хвойних порід - 2 лоти: ЛОТ1 -Лісоматеріали хвойних порід Ø 12-18 см L 2-4 м - 1600 м3, ЛОТ2 -Лісоматеріали хвойних порід Ø 14-20 см L 2-4 м - 1600 м3, ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-06-000150-c . (переможець ЛОТ 1 - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА "АГРОНАФТАСЕРВІС", переможець ЛОТ 2 - Фізична особа-підприємець Анікєєва Інна Леонідівна). Очікувана вартість закупівлі становила 4 120 000 грн, а саме : ЛОТ 1 – 2 160 000,00 грн, ЛОТ 2- 2 160 000,00 грн). 12.03.2021 ТОВ "Трейдінг енд Делівері" було подано скаргу до Постійно діючої адміністративної колегії Атимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель на рішення Замовника щодо визначення переможця закупівлі. 16.03.2021 АМКУ скарга прийнята до розгляду. Внаслідок чого, відповідна процедура була заблокована, чим спричинила неможливість закупівлі даного предмету закупівлі. Відповідно до пп.4 п.3 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується, Замовник має право застосувати переговорну процедуру як виняток.
Очікувана вартість:
850 450.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴419 200.00 ЛОТ1 - Лісоматеріали хвойних порід Ø 12-18 см L 2-4 м
- Лот №2 ₴431 250.00 ЛОТ2 - Лісоматеріали хвойних порід Ø 14-20 см L 2-4 м