-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Бензин марки А-95 (талони)
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-000829-a
Торги не відбулися
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер:
6d74fe0e441345428267fdda9a1aa0c9
Внутрішній номер закупівлі:
9090038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-17-000829-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00728641
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Ярослава Мудрого,23/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
125.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 10:38 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2021 10:38 - 02.04.2021 10:43
Аукціон:
з 05.04.2021 13:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписБензин марки А-95 (талони)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
860 літр
Період постачання
17.03.2021 - 31.12.2021