-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (шланги)
Тендер Prozorro UA-2017-05-31-000049-b
Торги не відбулися
58 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
7b3c140e4a004b9e91051da278e74fa6
Внутрішній номер закупівлі:
906930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-31-000049-b
Замовник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Автомобілістів,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Дученко +380504440187 gerasimova@remenergo.ck.ua http://remenergo.ck.ua/ru/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
58 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2017 08:53 - 06.06.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2017 08:53 - 16.06.2017 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукав для СОМ ТУ 2553-189-05788889-2004 Semperit SMK ф65х81
Кількість
40 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017
Рукав І-9,0-0,63 (Рукав гумовий з нитяним каркасом, І клас (для пропана-бутана), внутр. ф9 мм, 0,63 МПа
Кількість
300 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017
Рукав ІІІ-9,0-2,00 (Рукав гумовий з нитяним каркасом, ІІІ клас (для кисню) внутр. ф9 мм, 2,0 МПа
Кількість
300 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017
Рукав 25х47-2,0 (Рукав гумовий, з нитяним посиленням, для води тиском 2,0 МПа, внутр. ф25 мм
Кількість
140 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017
Рукав 32х57-2,0 (Рукав гумовий, з нитяним посиленням, для води тиском 2,0 МПа, внутр. Ф32 мм)
Кількість
40 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017
Рукав 18х31-1,0 В (Рукав гумовий, з нитяним посиленням, для повітря, внутр. ф18, нар. ф31, 1,0 МПа, В-воздух)
Кількість
280 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017
Рукав ВТ(ІІІ)-20-25-40 (Рукав гумовий, напірний, з текстильним каркасом, внутр.ф25, нар.ф40, 2,0МПа, В-воздух)
Кількість
240 погонний метр
Період постачання
06.07.2017 - 31.08.2017