• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк

Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг визначений замовником Закупівля проводиться для заберзпечення безперебійної діяльності замовника на час оскарження діючого тендера та оголошених нових відкритих торгів на цей предмет закупівлі. Під місцем надання посліг слід розуміти: - Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 27а; - м. Луцьк, вул. Володимирська,1

Завершена

40 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 93b30f51566f4edd80fde1c568e592c6
Внутрішній номер закупівлі: 9055782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-15-010350-b   
Замовник: ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
Контактна особа: Соломія Шпинда +380322350278 vmtz@lv.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі). Замовником торгів 29 січня 2021 року оголошено відкриті торги на закупівлю ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк), ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-29-011357-b. Рішення по кваліфікації пропозицій учасників розміщено в електронній системі закупівель 16 лютого 2021 року. Проте, 5 березня 2021 року учасником ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "ГРІЗЛІ" подано скаргу в АМК України на прийняте рішення, ідентифікатор скарги UA-2021-01-29-011357-b.c1. Розгляд скарги призначено на 19.03.2021 року, відповідно рішення органу оскарження. У тому числі, Замовником повторно були оголошені торги щодо цього ж предмету закупівлі 23 лютого 2021 (ідентифікатор UA-2021-02-23-014640-b) відповідно кінцевий строк подання тендерних пропозицій був визначений на 11 березня 2021 18:00 год, проте торги не відбулись й перешли в статус відмінених внаслідок подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Керуючись вимогами та принципами здійснення закупівель товарів, робіт і послуг встановленими Законом України «Про публічні закупівлі» та з метою недопущення припинення послуг охорони приміщень фізичною охороною й технічними засобами в установленому порядку для соціально важливих державних об’єктів, передбачаючи можливість настання негативних фінансово-економічних та соціально-небезпечних наслідків для замовника, його майна, співробітників та відвідувачів, для убезпечення та запобігання негативних фінансово-економічних та соціально-небезпечних наслідків необхідно здійснити переговорну процедуру. Окрім того, Замовник наголошує, що надання послуг охорони приміщень охоронцями та відповідно технічними засобами передбачає також одночасне та негайне технічне та програмне переключення місць надання послуг, а саме: Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 27а та вул. Володимирська,1. Дані дії передбачають уніфікацію, стандартизацію та сумісність з наявними технічним обладнанням Замовника. Враховуючи нагальну потребу в здійсненні закупівлі, а саме: оскарження вже прийнятого рішення до органу оскарження замовником прийнято рішення провести переговорну процедуру з Учасником ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРС ОБС". Зважаючи на необхідність отримувати постачання послуг з охорони та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи органу юстиції прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пп.4 п. 3 ч. 2, ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 в редакції від 19.09.2019 р., а саме: оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. Враховуючи вищенаведене, доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, Львів, пл. Шашкевича, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРС ОБС"

Оскарження: 15.03.2021 16:28 - 21.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 40 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2021 16:28
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 8939d10de7864529b5d1098f2f5221e7
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-15-010350-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРС ОБС"
Номер договору: 02/21-ФО
Сума договору: 21 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 18 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 31.03.2021 09:52
Статус:
Виконаний
pdf
БАРС Договір.pdf
pdf
ду барс опс.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s