• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

агрегат дисковий для обробітку ущільненого ґрунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Московський, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. критерій оцінки – ціна 100 %

Торги не відбулися

513 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 565.00 UAH
Номер: 57265f8e3a2c47fdb1684b56c1377b8f
Внутрішній номер закупівлі: 9036054
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-13-000116-a   
Замовник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Волошко Анатолій Іванович +380573921244 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16110000-9 Плуги чи дискові борониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 513 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 565.00 UAH
Період уточнення: 13.03.2021 16:22 - 19.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2021 16:22 - 30.03.2021 16:27
Аукціон: з 31.03.2021 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
агрегат дисковий для обробітку ущільненого ґрунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 16110000-9 Плуги чи дискові борони
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 01.06.2021
Місце постачання 62408, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Елітне, вул. Насіннєва, 22-1 (10) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПФ «Хартехпром-97»
Початкова пропозиція 513 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
513 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 32
Скарги 0