• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Цемент ПЦ I – 500Р – Н, або еквівалент; Цегла червона; Грунтовка «Аквастоп» 1:5, або еквівалент; Грунтовка «Фронт» 1:4 або еквівалент; Газобетон 200*300*600; Газобетон 100*200*600; Руберойд РКК (рулони 1*10 м), або еквівалент

Завершена

146 997.23 UAH з ПДВ
Номер: 78ac1f9c5d9e4268bdc995fa9026319d
Внутрішній номер закупівлі: 9033743
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-12-011909-b   
Замовник: Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Ольга Процюк +380676632232,+380574068329 fes.merefa2009@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що переговорна процедура застосовується замовником у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Тендерним комітетом Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України 03.02.2021 року було оголошено процедуру закупівлі за ДК 021:2015 «44110000-4 Конструкційні матеріали» (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-03-014368-a), яка не відбулась у зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій. Протоколом №10 від 19.02.2021р. було прийняте рішення про повторне оголошення процедури закупівлі (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-19-013971-b). Дана процедура закупівлі також не відбулась через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. У зв’язку з вищевикладеним та згідно п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» як виняток можливо застосувати переговорну процедуру, щодо даного предмету закупівлі.
Очікувана вартість: 146 997.23 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент ПЦ I – 500Р – Н, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44111200-3 Цемент
Кількість 12500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті
Цегла червона
Код ДК 021:2015: 44111100-2 Цегла
Кількість 8000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті
Грунтовка «Аквастоп» 1:5, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44111800-9 Розчини (будівельні)
Кількість 21 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті
Грунтовка «Фронт» 1:4, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44111800-9 Розчини (будівельні)
Кількість 500 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті
Газобетон 200*300*600
Код ДК 021:2015: 44111600-7 Блоки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті
Газобетон 100*200*600
Код ДК 021:2015: 44111600-7 Блоки
Кількість 400 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті
Руберойд РКК (рулони 1*10 м), або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44112500-3 Покрівельні матеріали
Кількість 8 рулон
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63212, Україна, Харківська область, Нововодолазький р-н, с. Ватутіне На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ БУД СХІД"

Оскарження: 12.03.2021 17:21 - 23.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 146 997.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 17:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c2a78866af2141bd810a7668eecb48e6
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-12-011909-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ БУД СХІД"
Номер договору: 274
Сума договору: 146 997.23 UAH з ПДВ
Сума договору: 122 497.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 23.03.2021 14:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №274.PDF
p7s
sign.p7s