-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
CPV 09310000-5 gj LR 021:2015 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-11-003001-a
на період з 16 березня по 1 травня 2021 року
Завершена
4 428 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
652c4d05574f4351b84d453b60392379
Внутрішній номер закупівлі:
9012104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-11-003001-a
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій
Обґрунтування умови застосування:
18 січня 2021 року було запущенно тендер, щодо закупівлі електричної енергії (номер тендеру UA-2021-01-18-003373-a). 18 лютого був кінцевий срок подачії тендерних пропозицій до 8 00 , після цього система показала учасників їх було троє: - ТОВ "ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖИ" Відхилено Документи - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА" Допущено до аукціону Документи - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО" При огляді документів мною були виявлені порушення у двох учасників , а саме : - ТОВ "ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖИ" (уставний капітал менше ніж 1 500 000,00 грн., та відсутність фін. звітності) - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО" (станом на 18 число зранку в вільному доступі був уставний капітал 320 000,00 грн., та відсутність електронного кабінету). Мною вони були відхилені. 22 лютого 2021 о 11:35 надійшла скарга від ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО" про скасування протоколу розгляду тендерних пропозицій. 09 березня 2021 о 18:58 в системі Прозорро з’явилася інформація про резолютивну частину рішення від 05.03.2021 № 4296 в якій зазначено: Колегія постановила зобов'язати ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ" скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО" за процедурою закупівлі — "CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-01-18-003373-a. Головного заключення в системі ще не має та Антімонопольний комітет ще не розблокував систему , але згідно закону це має трапитись впродовж 3 робочих днів. З 16 березня 2021 року буде зікінчена сила договору про постачання електричної енергії з ТОВ «ЕНСОЛ Україна» №1-Е від 13.01.2020 року. Підприємство ЛКСП «Лисичанськводоканал» буде знеструмленно. Для проведення цього тендеру належним чином може потрапитися близько 1 місяця, що призведе до наслідків міст які ми обслуговуємо. До ЛКСП «Лисичанськ водоканал надійшло попередження №10/03-1 від 10.03.2021 про припинення постачання електричної енергії. Нами було направлено службову записку на Керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Олександру Заїці про прохання скликати позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Згідно протоколу №8 від 11 березня 2021 року засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з повним припиненням постачання електричної енергії на ЛКСП «Лисичанськводоканал». За результатами доповіді та з урахування обговорення, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала провести перемовини з ТОВ «Енсол Україна» стосовно виплати заборгованості за електроенергію та недопущення припинення постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» до закінчення проведення процедури закупівлі електричної енергії на період з 16 березня 2021 р. по 1 травня 2021 р.. Попередити ТОВ «Енсол Україна» про те що їх дії можуть привести до наслідків, які класифікуються як надзвичайна ситуація державного рівня. Згідно п.3 ч.2. ст.40 переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера.
Очікувана вартість:
4 428 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описможливість відстрочки платежу протягом 30 днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 gj LR 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
1800000 Кіловат-година
Період постачання
16.03.2021 - 01.05.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 11.03.2021 19:10 - 17.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Оскарження: 11.03.2021 19:10 - 17.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
4 428 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2021 19:10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0067f8493fc412ba9ce8d3830b2e103
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-11-003001-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Номер договору:
3/21
Сума договору:
4 428 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 690 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2021 00:00 - 01.05.2021 00:00
Дата підписання:
17.03.2021 00:01
Статус:
Виконаний