-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд вантажного ліфта
Тендер Prozorro UA-2021-03-11-001383-b
Завершена
2 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f93afc7a958a41fc9508765747f2efef
Внутрішній номер закупівлі:
8991872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-11-001383-b
Замовник:
АТ "Укрпошта" в особі сумської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
22981300
-
Адреса:
40003, Україна, Сумська область, м. Суми, пл. Привокзальна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Баклан +380503009237 kupka-ym@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівлю по предмету Технічний огляд вантажного ліфта, код ДК 021-2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань було двічі відмінено в зв’язку з поданням до участі менше двох пропозицій (згідно звітів про результати проведення процедур закупівель UA-2021-01-06-001652-b та UA-2021-02-02-009678-a).
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону замовник має право застосувати переговорну процедуру якщо ним було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
На підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону Замовником встановлено наявність підстав для застосування переговорної процедури на закупівлю Технічний огляд вантажного ліфта, код ДК 021-2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань.
Очікувана вартість:
2 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата Послуг здійснюється Замовником протягом 15 банківських днів з дати підписання Сторонами Акту приймання – передачі наданих Послуг. Найменування замовника: Акціонерне товариство "Укрпошта". Місцезнаходження Замовника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. ЄДРПОУ замовника: 21560045. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: Акціонерне товариство «Укрпошта» в особі Сумської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта», код згідно з ЄДРПОУ закупівельника: 22981300, 40003, м. Суми, пл. Привокзальна, 5.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний огляд вантажного ліфта
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"
Оскарження: 11.03.2021 09:44 - 22.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30175035
-
Контактна особа:
М.Ільченко 0542611451
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, Ковпаківський район ВУЛИЦЯ КОСІВЩИНСЬКА будинок 18
Оскарження: 11.03.2021 09:44 - 22.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 622.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2021 09:44
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ff1e7433eae47af93e389f514442a24
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-11-001383-b-b1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30175035
-
Контактна особа:
М.Ільченко 0542611451
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, Ковпаківський район ВУЛИЦЯ КОСІВЩИНСЬКА будинок 18
Номер договору:
10-190
Сума договору:
1 622.23 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 391.86 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.03.2021 17:00
Статус:
Виконаний