• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автобус новий

Завершена

1 945 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 725.00 UAH
Номер: 3e0132f379154307aebf3b64f65f8854
Внутрішній номер закупівлі: 899178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-10-000968-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
Контактна особа: Наталія Володимирівна +380502598779 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 945 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 725.00 UAH
Період уточнення: 10.05.2017 13:34 - 16.05.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2017 13:34 - 26.05.2017 12:00
Аукціон: 29.05.2017 13:16 - 29.05.2017 13:37
Період кваліфікації: 29.05.2017 13:37 - 30.05.2017 13:47
Період завантаження договору: 29.05.2017 13:37 - 18.06.2017 13:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Код ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобуси
Кількість 1 одиниця
Період постачання 10.06.2017 - 30.06.2017
Місце постачання 84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"

Оскарження: 29.05.2017 13:37 - 10.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 944 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 944 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2017 13:47
Документи 22
Скарги 0
ООО "Спец-Ком-Сервис"
Початкова пропозиція 1 945 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 945 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 944921eb10754a94ba3360a76ccb2012
Ідентифікатор договору: UA-2017-05-10-000968-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
Номер договору: № 17/06-14
Сума договору: 1 944 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 14.06.2017 10:00
Статус:
Підписаний
rar
договор.rar
p7s
sign.p7s