-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру)
Тендер Prozorro UA-2021-03-10-006536-c
Місцезнаходження замовника: пл. Генерала Григоренка, 3, м. Львів, 79007; код ЄДРПОУ 40108833; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону; мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції – українська мова; математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується. Джерело фінансування - Грантові кошти в рамках проєкту „Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представленого Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00.
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець зобов'язується здійснити оплату вартості фактично поставленого Товару визначеної у відповідному рахунку-фактурі, видатковій накладній та акті приймання-передачі Товару шляхом перерахування вартості фактично поставленого Товару на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцять) календарних днів з дня підписання відповідної видаткової накладної та акту приймання-передачі Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
41522192
-
Контактна особа:
Сохан Олег 380442577027, 380507805330 tatiana.ingineering@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Бульвар Лесі Українки, буд.21, прим.201
Оскарження: 16.04.2021 13:40 - 27.04.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
39356386
-
Контактна особа:
Єщенко Андрій Володимирович 380443382701, 380443382701 ay@vector.org.ua
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення 4А
Оскарження: 16.04.2021 13:58 - 27.04.2021 00:00