-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфін гідрохлорид (Morphine)
Тендер Prozorro UA-2021-03-10-004248-c
Торги відмінено
99 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 497.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 497.74 UAH
Номер:
5f867d15b6144ebcbeaeae2832e86527
Внутрішній номер закупівлі:
8981076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-10-004248-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983588
-
Адреса:
93500, Україна, Луганська область, Новоайдар, вул. Незалежності 20 "з"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калашникова Світлана Володимирівна +380661758601 nov.rtmo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
497.74 UAH
Період уточнення:
10.03.2021 14:46 - 16.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2021 14:46 - 26.03.2021 18:00
Аукціон:
з 29.03.2021 11:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Сибазон
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Фентаніл
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Морфін гідрохлорид
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Інформація про скасування
Номер:
d276c6a7ed6440cc9472bd1cf6d36507
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
15.03.2021 14:22 - 26.03.2021 00:00
Дата опублікування:
15.03.2021 14:22
Дата виконання:
26.03.2021 00:04
Статус:
Виконано