• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021-2015 (CPV) 15110000-2 - М’ясо (чверть куряча заморожена, яловичина охолоджена)

Завершена

39 998.40 UAH без ПДВ
Номер: 21cae57959a642269aec6d8f0c126140
Внутрішній номер закупівлі: 8976506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-10-002888-c   
Замовник: КНП "Запорізький регіональний ФКЛДЦ" ЗОР
Контактна особа: Калініченко Сергій Миколайович +380617171730 snlord777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Підстава для проведення переговорів – пункт 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), а саме двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 39 998.40 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Чверть куряча заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 210 кілограм
Період постачання 10.03.2021 - 30.06.2021
Місце постачання 71116, Україна, Запорізька область, м.Бердянськ, вул.Європейська, буд.96 На карті
Яловичина охолоджена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 230 кілограм
Період постачання 10.03.2021 - 30.06.2021
Місце постачання 71116, Україна, Запорізька область, м.Бердянськ, вул.Європейська, буд.96 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Варяник О.В.

Оскарження: 10.03.2021 12:48 - 21.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 39 998.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2021 12:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c7aefc165a0b47a294787d3bfde564de
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-10-002888-c-c1
Постачальник: ФОП Варяник О.В.
Номер договору: 112П
Сума договору: 39 998.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.03.2021 00:00 - 30.06.2021 23:59
Дата підписання: 22.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
Звіт
p7s
sign.p7s