-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-002959-b
Завершена
55 769.09
UAH без ПДВ
Номер:
fb59e91a149f4ede8a1bf3f56755f93c
Внутрішній номер закупівлі:
8965866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-09-002959-b
Замовник:
АВГУСТИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Анатоліївна Павленко +380684504961 avguschool@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
1. Відповідно до ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 3 ч. 2 ст. 40 Закону, в тому числі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується, у тому числі згідно ч.7, ст. 40 Закону - Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівл.
Очікувана вартість:
55 769.09 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані послуги здійснюється Замовником у безготівковій формі, згідно бюджетного законодавства на підставі підписаних актів наданих послуг та рахунку протягом 30 (трицяти) банківських днів шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця, у разі наявності бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
70403, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с. Августинівка, вул. Молодіжна, буд. 63
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЮКС-СНАБ"
Оскарження: 09.03.2021 20:26 - 15.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Скрипка І.В. +380678981406
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА будинок 20-А
Оскарження: 09.03.2021 20:26 - 15.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
55 769.09 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 20:26
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
116d4bd723cc4cc68177fad7e3a39454
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-09-002959-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЮКС-СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Скрипка І.В. +380678981406
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА будинок 20-А
Номер договору:
18
Сума договору:
0.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.03.2021 17:00
Статус:
Виконаний