-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-001931-c
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e8a57a379a6f4ba4b47b1e6456f1863c
Внутрішній номер закупівлі:
8948884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-09-001931-c
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
у зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі « Цукор» Код ДК 021-2015 (CPV)15830000-5 - Цукор і супутня продукція» через відсутність достатньої кількості учасників, про що оприлюднені звіти про результати проведення процедури: UA-2021-01-25-002631-a від 25 січня 2021 року UA-2021-02-12-000489-a від 12 лютого 2021 року; Потрібно повторно розпочати закупівлю « Цукор» Код ДК 021-2015 (CPV)15830000-5 - Цукор і супутня продукція» за переговорною процедурою закупівлі. Так як, замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі відповідно до п.1.ч 2 ст 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є переговорна процедура закупівлі. У зв’язку із вищенаведеним в порядку п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) у замовника виникає необхідність закупівлі « Цукор» Код ДК 021-2015 (CPV)15830000-5 - Цукор і супутня продукція» промисловості за переговорною процедурою закупівлі.
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР"
Оскарження: 09.03.2021 10:36 - 20.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36397241
-
Контактна особа:
Наталія Федорівна -------
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів,, ПРОВУЛОК ГОЛЬДФАДЕНА, будинок 10
Оскарження: 09.03.2021 10:36 - 20.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 10:36
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9c7c4531e394048ac3e19f816e32dad
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-09-001931-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36397241
-
Контактна особа:
Наталія Федорівна -------
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів,, ПРОВУЛОК ГОЛЬДФАДЕНА, будинок 10
Номер договору:
135
Сума договору:
400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
333 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.03.2021 00:00
Статус:
Розірваний