• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Азотні добрива (Карбамід)

Завершена

175 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 980fc85928a94750ae3244bdfeecbe2a
Внутрішній номер закупівлі: 8935574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-05-004990-c   
Замовник: Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
Контактна особа: Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбамід
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 14 тонни
Період постачання 17.03.2021 - 24.03.2021
Місце постачання 72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольский район, с. Обільне, Залізнична, 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНФОРС"

Оскарження: 05.03.2021 11:46 - 16.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 175 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2021 11:46
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 4d879479b08746908dbc7ba1c1b56215
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-05-004990-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНФОРС"
Номер договору: 39
Сума договору: 175 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 145 833.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 17.03.2021 10:44
Статус:
Виконаний
PDF
договір 39.PDF
p7s
sign.p7s