• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) 71420000-8 – Послуги у сфері ландшафтної архітектури (Послуги з технічного обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у м. Львові)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (детальніше в Тендерній документації)

Торги не відбулися

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 288512f5a19243f994f6632c7e6a08e4
Внутрішній номер закупівлі: 8926444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-04-012395-c   
Замовник: Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради
Контактна особа: Потурай Орислава Василівна 380322521984 o.poturay@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71420000-8 Послуги у сфері ландшафтної архітектуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 04.03.2021 17:28 - 12.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2021 17:28 - 22.03.2021 10:00
Аукціон: 23.03.2021 14:25 - 23.03.2021 14:46
Період кваліфікації: 23.03.2021 14:46 - 01.04.2021 16:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у м. Львові
Код ДК 021:2015: 71420000-8 Послуги у сфері ландшафтної архітектури
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, Львів, Б. Хмельницького (біля будинку №56) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Луць О.М

Оскарження: 26.03.2021 15:17 - 06.04.2021 01:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 318 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.03.2021 15:17
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 1
ПП ПАТРОНАТ

Оскарження: 01.04.2021 16:33 - 12.04.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 377 038.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.04.2021 16:33
Відповіді на вимоги 10
Документи 47
Скарги 0