• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

Завершена

2 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер: 524598ce117140cfbcc634b4309580fe
Внутрішній номер закупівлі: 8921312
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-04-005265-a   
Замовник: Державне підприємство "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки"
Контактна особа: Конюшняк Вікторія 380984800436 viktoriia.koniushniak@icdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 20 000.00 UAH
Період уточнення: 04.03.2021 15:18 - 10.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2021 15:18 - 20.03.2021 12:00
Аукціон: 22.03.2021 14:58 - 22.03.2021 15:19
Період кваліфікації: 22.03.2021 15:19 - 25.03.2021 10:10
Період завантаження договору: 25.03.2021 10:10 - 14.04.2021 10:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг з технічної підтримки транспортного порталу електронних послуг Е-transport.gov.ua
Код ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Кількість 12 місяць
Період постачання 05.04.2021 - 04.04.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП МЕДВЕДЄВ ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ

Оскарження: 25.03.2021 10:10 - 05.04.2021 01:00
Початкова пропозиція 1 980 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2021 10:10
Відповіді на вимоги 10
Документи 47
Скарги 0
ТОВ "СОЛВІСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ"
Початкова пропозиція 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 955 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 34
Скарги 0

Контракти

Номер: 299aebff7a8a4414b104541c5eb08464
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-04-005265-a-c1
Постачальник: ФОП МЕДВЕДЄВ ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ
Номер договору: 114/1
Сума договору: 1 950 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.04.2021 00:00 - 08.04.2022 00:00
Дата підписання: 09.04.2021 18:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_Мадвєдев.pdf
p7s
sign.p7s