-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
Тендер Prozorro UA-2017-05-30-001038-a
Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 42620000-8 (Верстат фрезерувальний з ЧПУ)
Завершена
798 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fd8f66ee4ef641c19b0aaf4c773edd52
Внутрішній номер закупівлі:
890676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-30-001038-a
Замовник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінов'єва Аліна Василівна 380573410408,380573410324 vsvinogradova@isma.kharkov.ua http://www.isma.kharkov.ua/eng/
Класифікатор ДК 021:2015:
42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ІСМА НАН України було двічі 17.03.2017 р. (UA-2017-03-17-002283-b) та 04.04.2017 р. (UA-2017-04-04-000630-b) розміщено оголошення про проведення процедури закупівлі (відкриті торги) на закупівлю Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 42620000-8 (Верстат фрезерувальний з ЧПУ). Оскільки обидва рази не було подано достатню кількість тендерних пропозицій по вищевказаних процедурах закупівлі, вони переходили в статус «Закупівля не відбулась» та торги були відмінені, але потреба в даному товарі залишилась наявною, у зв’язку з чим було здійснено закупівлю даного предмету закупівлі у порядку та за процедурами, передбаченими Законом України «Про публічні закупівлі».
Оскільки Замовником було двічі відмінено тендер (відкриті торги) через відсутність достатньої кількості учасників, відповідно до п. 4. ч. 2. ст. 35 Закону, для закупівлі Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 42620000-8 (Верстат фрезерувальний з ЧПУ) було застосовано переговорну процедуру закупівлі, за умови що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не будуть відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації при проведені відкритих торгів по даному предмету закупівлі.
ТОВ «МІЛТЕК» двічі подавало тендерні пропозиції на відмінені відкриті торги. ТОВ «МІЛТЕК» відповідає усім кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16, вимогам встановленим ст. 17 Закону та технічним вимогам, що були визначені у тендерній документації при проведені відкритих торгів по даному предмету закупівлі.
Очікувана вартість:
798 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Верстат фрезерувальний з ЧПУ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «МІЛТЕК»
Оскарження: 30.05.2017 17:53 - 10.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764901
-
Контактна особа:
Бараненко Юрія Васильовича 380472330781 mt.ck.fin@gmail.com
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 266/1, к.401
Оскарження: 30.05.2017 17:53 - 10.06.2017 00:00
Ціна пропозиції
798 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2017 18:07
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
dcd6c878b1b942e3bdba7d37b7998849
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-30-001038-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «МІЛТЕК»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764901
-
Контактна особа:
Бараненко Юрія Васильовича 380472330781 mt.ck.fin@gmail.com
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 266/1, к.401
Номер договору:
8-Т
Сума договору:
798 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
12.06.2017 00:00
Статус:
Підписаний