-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-92 на 2021 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-03-03-007347-a
Завершена
525 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
6be9b4374a3d4b968c7b1dca1a496273
Внутрішній номер закупівлі:
8904002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-03-007347-a
Замовник:
Гуманітарний відділ Затурцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микулич Оксана Володимирівна +380337497446 osvitazaturcitender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи те, що правові та економічні засади здійснення закупівлі за державні кошти встановлені Законом України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 зі змінами (далі – Закон), Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами» від 20.12.1997 р. № 1442 (зі змінами та доповненнями). Оскільки було двічі відмінено процедуру відкритих торгів щодо закупівлі дизельного палива, бензину А-92 на 2021 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Локачинського р-ну Волинської обл. (протоколи уповноваженої особи №58 від 09.02.2021 р. та №75/1 від 01.03.2021 р.) та відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі. Враховуючи те, що з ТзОВ «Деноіл» є досвід співпраці з цим учасником та відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону для укладення договору про закупівлю товарів (дизельного палива, бензину А-92) з обраним учасником вимагає попереднього проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість:
525 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДизельне паливо, бензин А-92 на 2021 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо, бензин А-92 на 2021 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
Кількість
21600 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Деноіл"
Оскарження: 03.03.2021 20:45 - 14.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066052
-
Контактна особа:
Лукошкін Денис Євгенович 097-690-47-41
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Максима Залізняка, 12
Оскарження: 03.03.2021 20:45 - 14.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
525 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2021 20:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ae88a29a1ba4b249a1a8f24a5385a4d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-03-007347-a-c1
Постачальник:
ТзОВ "Деноіл"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066052
-
Контактна особа:
Лукошкін Денис Євгенович 097-690-47-41
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Максима Залізняка, 12
Номер договору:
88
Сума договору:
425 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
354 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний