• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С

Торги не відбулися

1 848 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 170.00 UAH
Номер: 2634cb53b204409aaf8065e4deaf4d35
Внутрішній номер закупівлі: 8894077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-03-004317-a   
Замовник: Державна установа "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України"
Контактна особа: Лазоренко Катерина Василівна +380442070359 tenderdkvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 848 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2021 14:18 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2021 14:18 - 19.04.2021 14:23

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴60 280.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Вінницькій області
  • Лот №2 ₴413 600.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях
  • Лот №3 ₴92 840.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Житомирській області
  • Лот №4 ₴51 920.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Чернівецькій, Івано-Франківській, Закарпатській та Тернопільській областях
  • Лот №5 ₴129 360.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Запорізькій області
  • Лот №6 ₴184 360.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філій ЦОЗ ДКВС України у м. Києві та Київській області, у Чернігівській області
  • Лот №7 ₴119 240.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Львівській, Волинській та Рівненській областях
  • Лот №8 ₴157 960.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Миколаївській та Одеській областях
  • Лот №9 ₴46 640.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Полтавській області
  • Лот №10 ₴63 800.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Сумській області
  • Лот №11 ₴228 800.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Харківській та Луганській областях
  • Лот №12 ₴92 400.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Херсонській області
  • Лот №13 ₴33 880.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Хмельницькій області
  • Лот №14 ₴172 920.00 Послуги медичних лабораторій - проведення якісної полімеразної ланцюгової реакції для визначення РНК вірусу гепатиту С для філії ЦОЗ ДКВС України у Черкаській та Кіровоградській областях