-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-03-03-002403-c
Торги не відбулися
127 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 639.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 639.20 UAH
Номер:
3128d981220d496281cda44d18ba92b6
Внутрішній номер закупівлі:
8884966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-03-002403-c
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кофанов Олег Олександрович +380577337942,+380577337821 uipa-snab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09133000-0 Нафтовий газ скрапленийАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 840.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
639.20 UAH
Період уточнення:
03.03.2021 10:27 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2021 10:27 - 19.03.2021 09:00
Аукціон:
з 22.03.2021 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 20 календарних днів з моменту фактичного отримання партій Товару за наявності реального фінансування. Усі розрахунки за Договором проводяться у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів Покупцем на рахунок Постачальника. Бюджетні зобов’язання Покупця за Договором виникають у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за Договором за поставлений Товар (його партію) здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування Товару на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Білокоміров Олександр 380673612696, 380673346821 bilokomirov@gmail.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Початкова пропозиція
126 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
126 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0