-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони об’єкта та майна за адресою: м. Одеса вул. Розкидайлівська, 55
Тендер Prozorro UA-2021-03-02-006552-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a040a25ce2140e781b629c12cf428f5
Внутрішній номер закупівлі:
8878359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-02-006552-a
Замовник:
КП "ЖКС" Порто-Франківський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303262
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Льва Толстого,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малай Олег Йосипович +380487057423 porto_franko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтуванням процедури закупівлі являється: п.2, ч.1 ст. 40 Закону України - якщо було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описджерело фінансування - кошти підприємства
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони об’єкта та майна за адресою: м. Одеса вул. Розкидайлівська, 55
Кількість
7656 година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Аккерман- Сервіс"
Оскарження: 02.03.2021 17:34 - 13.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38425977
-
Контактна особа:
Єфімов 0958207036
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, м. Білгород- Дністровський, вулиця Героїв України,12
Оскарження: 02.03.2021 17:34 - 13.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 17:34
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8a72e45a08d400d802dd6dbae50e43e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-02-006552-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Аккерман- Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38425977
-
Контактна особа:
Єфімов 0958207036
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, м. Білгород- Дністровський, вулиця Героїв України,12
Номер договору:
69
Сума договору:
70 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
58 334.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
18.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний