-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мікроавтобус
Тендер Prozorro UA-2017-05-24-000197-c
Мікроавтобус місткістю 10-16 осіб
Торги не відбулися
850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
Номер:
4eb161f97565411fabeabd18405006d4
Внутрішній номер закупівлі:
886431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-24-000197-c
Замовник:
Краматорський дошкільний дитячий будинок № 3 "Гайок" Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23984683
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андреєва Ірина Анатоліївна 380995321510 irishadamaskina@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 250.00 UAH
Період уточнення:
24.05.2017 10:27 - 30.05.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2017 10:27 - 09.06.2017 11:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2017
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 4
На карті