-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-02-000716-b
Завершена
1 733 771.40
UAH з ПДВ
Номер:
60370157d88f4eb4b004749022a95399
Внутрішній номер закупівлі:
8859545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-02-000716-b
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іванюта Інна Іванівна +380456327185 malavilshanka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з необхідністю закупівлі електричної енергії на 2021 рік уповноваженою особою з питань проведення публічних закупівель Маловільшанської сільської ради 11 січня 2021 року було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю електричної енергії, код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія ID: UA-2021-01-11-001069-c. Проте станом на 27 січня 2021 року по даній закупівлі було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 27 січня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-7 Електрична енергія ID: UA-2021-01-27-006472-c. Проте знову ж таки станом на 12 лютого 2021 року в даній закупівлі було подано менше двох пропозицій, як наслідок - торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури за кодом ДК 021:2015 09310000-7 Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, у Замовника є підстави для застосування переговорної процедури закупівлі , відповідно до п.1 ч.2 та ч. 7 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
1 733 771.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
501090 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Київська обласна енергопостачальна компанія"
Оскарження: 02.03.2021 17:30 - 13.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Сохатюк Світлана Леонідівна (044) 247-10-77
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 8-В
Оскарження: 02.03.2021 17:30 - 13.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 733 771.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 17:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ad82b04e107d49aebd7548faa7f6077e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-02-000716-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Київська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Сохатюк Світлана Леонідівна (044) 247-10-77
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 8-В
Номер договору:
СО-58
Сума договору:
1 591 281.12 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 326 067.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний