-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-011952-a
Завершена
338 305.00
UAH з ПДВ
Номер:
dbdc01d21f16445e8fc1faf01eb516bd
Внутрішній номер закупівлі:
8856027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-011952-a
Замовник:
Тульчинський фаховий коледж культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net https://uatkk.net/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.1.ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура застосовується, якщо було двічі відмінено процедури відкритих торгів.
Очікувана вартість:
338 305.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписГазове паливо
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
34172 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 01.03.2021 20:16 - 12.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Сопільник Василь Олександрович 0432660414
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмільницьке шосе, 23
Оскарження: 01.03.2021 20:16 - 12.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
338 305.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2021 20:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b36f9c62851944489348a4a153abcdb8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-01-011952-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Сопільник Василь Олександрович 0432660414
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмільницьке шосе, 23
Номер договору:
41ЕВ217-3111-21
Сума договору:
338 305.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
281 920.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 30.11.2021 23:59
Дата підписання:
16.03.2021 00:00
Статус:
Розірваний