• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Меблі для дому (Шафи, матраци, ліжко, тумбочки, клейонка)

Торги не відбулися

377 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 11 332.50 UAH
Номер: 3669e03e139b409caa5b3e981488b821
Внутрішній номер закупівлі: 885438
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-28-002377-b   
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Контактна особа: Марина Владиженська +30662204054 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 377 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 332.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 11 300.00 UAH
Період уточнення: 28.04.2017 21:55 - 03.05.2017 22:30
Період прийому пропозицій: 28.04.2017 21:55 - 13.05.2017 22:30
Аукціон: 15.05.2017 15:10 - 15.05.2017 15:37
Період кваліфікації: 15.05.2017 15:37 - 29.05.2017 15:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шафи, тумбочки, матраци, ліжко
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 180 штуки
Період постачання 06.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, вул. Праці б. 44 На карті
клейонка
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 400 метри
Період постачання 06.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, вул. Праці б. 44 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТИХОМИРОВА ІННА ВІКТОРІВНА

Оскарження: 15.05.2017 15:37 - 30.05.2017 00:00
Початкова пропозиція 303 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.05.2017 14:00
Документи 24
Скарги 0
ФОП "Волошин Віктор Васильович"

Оскарження: 19.05.2017 14:00 - 05.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 350 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.05.2017 14:32
Документи 8
Скарги 0
ФОП ДРЮК РУСЛАН ЄВГЕНОВИЧ

Оскарження: 25.05.2017 14:32 - 09.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 376 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
376 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.05.2017 15:39
Документи 56
Скарги 0