-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
«Код ДК 021:2015 - 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, крім дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи та дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери)»
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-005069-b
Завершена
11 413 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 57 065.00 UAH
Номер:
2fbfdbd248fe4646a7be1831fd889cd7
Внутрішній номер закупівлі:
8853284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-005069-b
Замовник:
Служба у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25880775
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1, м.Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пархомчук Світлана Анатоліївна +380442867736 tendr_ssds@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 413 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
57 065.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 16:31 - 29.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 16:31 - 08.04.2021 00:00
Період прекваліфікації:
08.04.2021 00:03 - 18.04.2021 00:00
Аукціон:
19.04.2021 15:34 - 19.04.2021 15:55
Період кваліфікації:
19.04.2021 15:55 - 20.04.2021 15:23
Період завантаження договору:
20.04.2021 15:23 - 10.05.2021 15:23
Умови оплати:
надання послуг - 40%
- Подіянадання послуг
- Розмір40%
- ТипАванс
- Період у днях15 робочі дні
надання послуг - 60%
- Подіянадання послуг
- Розмір60%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 - 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, крім дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи та дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
01196, Україна, Місце поставки: узбережжя Чорного моря; Кількість – 900 путівок (1 послуга), 900 children ( Black Sea coast), 900 children
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор'я»
Оскарження: 20.04.2021 15:23 - 01.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098434
-
Контактна особа:
Вовченко Алла Олександрівна +380671977720 chernomorya1@ukr.net
-
Адреса:
67780, Україна, Одеська область, смт Сергіївка, пров. Тірас, 1
Оскарження: 20.04.2021 15:23 - 01.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
11 396 700.00 UAH без ПДВ /
11 338 110.00 UAH без ПДВ
11 338 110.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
ТОВ Курортне об'єднання "Сонячний берег"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31411444
-
Контактна особа:
Мірзак Ірина Олександрівна +380676540840 sunbeach_srg@ukr.net
-
Адреса:
67780, Україна, Одеська область, смт Сергіївка, вул. Гагаріна,1, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський
Початкова пропозиція
11 377 800.00 UAH без ПДВ /
11 377 800.00 UAH без ПДВ
11 377 800.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
12.04.2021 09:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
88916d4a341145ec808cec215b6e85c0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-01-005069-b-a1
Постачальник:
ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор'я»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098434
-
Контактна особа:
Вовченко Алла Олександрівна +380671977720 chernomorya1@ukr.net
-
Адреса:
67780, Україна, Одеська область, смт Сергіївка, пров. Тірас, 1
Номер договору:
1
Сума договору:
11 338 110.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
05.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний