-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Захисний одяг пожежного
Тендер Prozorro UA-2021-02-26-004835-a
Торги не відбулися
448 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1.1% або 5 000.00 UAH
Номер:
60c82e95556a4e9fb3d99a603f407d82
Внутрішній номер закупівлі:
8824481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-26-004835-a
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373130
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, Грабник,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанюк Петро Олександрович +380362265541 office@rias.rv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
448 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2021 12:55 - 04.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2021 12:55 - 14.03.2021 13:00
Аукціон:
15.03.2021 14:19 - 15.03.2021 14:58
Період кваліфікації:
15.03.2021 14:58 - 18.03.2021 17:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захисний одяг пожежного
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МІЛІТЕКС"
Оскарження: 18.03.2021 16:57 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41736990
-
Контактна особа:
Лариса Смоленец +380412418692,+380674117746 tov_tusmo@ukr.net
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ДЕНИШІВСЬКА, буд. 6
Оскарження: 18.03.2021 16:57 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
372 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.03.2021 16:57
Відповіді на вимоги
9
Документи
25
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК"
Оскарження: 18.03.2021 17:02 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30105738
-
Контактна особа:
Субота Валентин Анатолійович 0676177022 0676145312@MIK.ZP.UA http://www.mik.co.ua
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, будинок 69-А
Оскарження: 18.03.2021 17:02 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.03.2021 17:02
Відповіді на вимоги
9
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "НВП "УКРПОЖСТАНДАРТ"
Оскарження: 18.03.2021 17:08 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40422095
-
Контактна особа:
Ольга Чабанова +380676941325 ukrpst@ukr.net
-
Адреса:
93409, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПРОСПЕКТ ГВАРДІЙСЬКИЙ, будинок 30/1, офіс 206
Оскарження: 18.03.2021 17:08 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
380 016.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.03.2021 17:08
Відповіді на вимоги
9
Документи
12
Скарги
0
МАЛЬКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 18.03.2021 17:16 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3121922572
-
Контактна особа:
Олександр +380673358311 tenderpropos@gmail.com
-
Адреса:
34111, Україна, Рівненська область, с. Висоцьк, вул. Містечкова, 76
Оскарження: 18.03.2021 17:16 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
370 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.03.2021 17:16
Відповіді на вимоги
9
Документи
5
Скарги
0
ФОП СУХАЧОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
Оскарження: 18.03.2021 17:26 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2991505488
-
Контактна особа:
Наталія Сухачова +380674190043 office@pravo.rv.ua
-
Адреса:
35702, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Заводська, 3, кв.85
Оскарження: 18.03.2021 17:26 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
447 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.03.2021 17:26
Відповіді на вимоги
9
Документи
7
Скарги
0