-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2021-02-26-001686-b
Завершена
76 960.00
UAH без ПДВ
Номер:
f2dc5a01c593490f930fb28cc341b90f
Внутрішній номер закупівлі:
8821908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-26-001686-b
Замовник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федченко Дмитрий +380938620193 kz_popni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі не відбулися відкриті торги через недостатню кількість учасників
Очікувана вартість:
76 960.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупи)
Кількість
3900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваленко Андрій Павлович
Оскарження: 26.02.2021 12:22 - 04.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936022176
-
Контактна особа:
Коваленко Андрій Павлович +380508490190
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Донецька б.26, кв.22
Оскарження: 26.02.2021 12:22 - 04.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
76 960.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 12:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
88ba66ce73f14174acb1809d17cc4457
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-26-001686-b-a1
Постачальник:
ФОП Коваленко Андрій Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936022176
-
Контактна особа:
Коваленко Андрій Павлович +380508490190
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Донецька б.26, кв.22
Номер договору:
44
Сума договору:
13 330.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
09.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний