• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Завершена

300 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 76cc8cc41cd04c7b9e62bf344d17b472
Внутрішній номер закупівлі: 8821429
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-26-003110-a   
Замовник: Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
Контактна особа: Федченко Дмитрий +380938620193 kz_popni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі не відбулися відкриті торги через недостатню кількість учасників
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне вищого гатунку)
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 25000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93300, Україна, Луганська область, Попасна, Польова,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваленко Андрій Павлович

Оскарження: 26.02.2021 11:21 - 04.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 300 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 11:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 08b4eaf7a149400d9ba588504c6a643e
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-26-003110-a-a1
Постачальник: ФОП Коваленко Андрій Павлович
Номер договору: 47
Сума договору: 60 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 09.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор №47.pdf
pdf
доп.угода мука.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
доп.угода мука.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.уг.3 дог47.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
доп.уг №4 дог47.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
допка 5дог47.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s