-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопатка свинини - охолоджена, четвертина куряча – охолоджена, печінка свинини -заморожена, код CPV за ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: - 15113000-3 Свинина - 15114000-0 Потрухи - 15112130-6 Курятина
Тендер Prozorro UA-2021-02-26-001323-b
Лоти 1-4 за місцем розташування
Завершена
245 407.50
UAH з ПДВ
Номер:
f3b796fc5eca4c7bac9360eaff867f5e
Внутрішній номер закупівлі:
8820694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-26-001323-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832693
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівка, Червона Площа будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кресс Олена Вікторівна 308465921128 osvita@semenivka-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
- Відміна процедур закупівлі відкриті торги двічі:
1. UA-2021-01-12-004381-a (протокол про відміну торгів № 9 від 28 січня 2021 р.)
2. UA-2021-01-28-004563-c (протокол про відміну торгів №19 від 15 лютого 2021 р.)
Очікувана вартість:
245 407.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴214 064.40 Лопатка свинини - охолоджена, четвертина куряча – охолоджена, печінка свинини -заморожена, код CPV за ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: - 15113000-3 Свинина; - 15114000-0 Потрухи; - 15112130-6 Курятина
- Лот №2 ₴15 261.30 Четвертина куряча – охолоджена, печінка свинини -заморожена, код CPV за ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:- 15114000-0 Потрухи; - 15112130-6 Курятина.
- Лот №3 ₴9 064.20 Четвертина куряча – охолоджена, печінка свинини -заморожена, код CPV за ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:- 15114000-0 Потрухи; - 15112130-6 Курятина.
- Лот №4 ₴7 017.60 Четвертина куряча – охолоджена, печінка свинини -заморожена, код CPV за ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:- 15114000-0 Потрухи; - 15112130-6 Курятина.