-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Лот №1: «Аміачна селітра»; Лот №2: «Карбамід (сечовина)»)
Тендер Prozorro UA-2021-02-25-008724-a
Завершена
793 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e96d904645b42d9b97c8125232c6675
Внутрішній номер закупівлі:
8812824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-25-008724-a
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська область, м. Херсон, сел. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Васильович Коковіхін +380552362440 izz.ua@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: Лот №1: «Аміачна селітра» -ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ТАВРІЙСЬКА АГРОРЕСУРСНА КОМПАНІЯ".
Ідентифікаційний код учасника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 37049041.
Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори, контактні номери телефонів: 73000, Херсонська обл., місто Херсон, вулиця Нафтовиків, будинок 5, телефони +380503960620, +380552230363.
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-18-005315-a про проведення відкритих торгів для потреб Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України на 2021 рік на закупівлю: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Лот №1: «Аміачна селітра»; Лот №2: «Карбамід (сечовина)») оприлюднено «18» січня 2021 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій «04» січня 2021 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою даний тендер було відмінено на підставі п. 1 частини другої статті 32 Закону – подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення діяльності Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України необхідність здійснення закупівлі: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Лот №1: «Аміачна селітра»; Лот №2: «Карбамід (сечовина)») залишилася і рішенням тендерного комітету «03» лютого 2021 року було оголошено повторно процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-03-011662-a. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій «19» лютого 2021 року було повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій (учасників аукціону) та автоматично системою даний тендер було відмінено на підставі п. 1 частини другої статті 32 Закону – подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі товару: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Лот №1: «Аміачна селітра»; Лот №2: «Карбамід (сечовина)») у Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту 1 частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Отже, відповідно до вимог статті 4 Закону замовником затверджено зміни до річного плану закупівель на 2021 рік в частині обрання процедури закупівлі: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Лот №1: «Аміачна селітра»; Лот №2: «Карбамід (сечовина)») та Учасник підтвердив відповідність вимогам, що були визначені замовником у тендерній документації, надав підтвердження про відсутність підстав для відмови йому в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» й підтвердив можливість поставки товару на умовах та у строки, передбачені умовами закупівлі. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
- Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII;
- Зміни до річного плану закупівель Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України на 2021 рік;
- Оголошення ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-18-005315-a.
- Звіт про результати проведення процедури закупівлі: UA-2021-01-18-005315-a.
- Оголошення ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-03-011662-a.
- Звіт про результати проведення процедури закупівлі: UA-2021-02-03-011662-a
Очікувана вартість:
793 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴779 800.00 Лот №1: «Аміачна селітра»
- Лот №2 ₴13 800.00 Лот №2: «Карбамід (сечовина)»