-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикети Код (ДКПП-016:2010) - 19.20.1 Брикети, котуни й подібні види твердого палива (09112200-9 Торф)
Тендер Prozorro UA-2017-03-27-001795-b
Торфобрикети Код (ДКПП-016:2010) - 19.20.1 Брикети, котуни й подібні види твердого палива (09112200-9 Торф)
Завершена
1 380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 900.00 UAH
Номер:
da25667d75e147f4b8f65f2128e3326e
Внутрішній номер закупівлі:
880049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-27-001795-b
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Старовижівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40459942
-
Адреса:
44401, Україна, Волинська область, СТАРА ВИЖІВКА, площа Миру, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рибачук Ірина Миколаївна 0334630238 rajvormk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09112200-9 ТорфАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 900.00 UAH
Період уточнення:
27.03.2017 15:58 - 02.04.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2017 15:58 - 12.04.2017 10:00
Аукціон:
13.04.2017 14:44 - 13.04.2017 15:11
Період кваліфікації:
13.04.2017 15:11 - 16.05.2017 15:55
Період завантаження договору:
26.04.2017 09:15 - 16.05.2017 09:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикети Код (ДКПП-016:2010) - 19.20.1 Брикети, котуни й подібні види твердого палива (09112200-9 Торф)
Кількість
1200 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
44401, Україна, Волинська область, СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ СТАРА ВИЖІВКА, Загальноосвітні навчальні заклади Старовижівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІРОВОГРАДВУГЛЕПОСТАЧ"
Оскарження: 13.04.2017 15:11 - 07.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39103896
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІРОВОГРАДВУГЛЕПОСТАЧ" +380674082006 bud_svg@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська обл., Голованівський район, селище міського типу Голованівськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 36
Оскарження: 13.04.2017 15:11 - 07.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 227 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 168 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.04.2017 09:15
Документи
44
Скарги
0
ТОВ Біопаливо Україна 2000
Оскарження: 26.04.2017 09:15 - 27.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39496043
-
Контактна особа:
Мисковець Ольга Олесандрівна +380508437147 biopalyvo2000@gmail.com
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, пр. Грушевського, 30, каб. 24
Оскарження: 26.04.2017 09:15 - 27.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 356 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2017 15:55
Документи
5
Скарги
0
ДП "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна +380678287393 torf@ukr.net http://volyntorf.biz
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, Прилісне, Волинська область, Маневицький район, село Прилісне
Початкова пропозиція
1 255 584.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 255 584.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c99cfdcec1d14fbbaba73fd6ec36dd41
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-27-001795-b-b1
Постачальник:
ТОВ Біопаливо Україна 2000
×
-
Код ЄДРПОУ:
39496043
-
Контактна особа:
Мисковець Ольга Олесандрівна +380508437147 biopalyvo2000@gmail.com
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, пр. Грушевського, 30, каб. 24
Номер договору:
5
Сума договору:
1 170 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
06.06.2017 09:00
Статус:
Підписаний