-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15420000-8 Рафіновані олії та жири для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
Тендер Prozorro UA-2021-02-25-001697-b
Торги не відбулися
282 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
Номер:
bf2074b9331c43c9ba0f4da4dd1752f8
Внутрішній номер закупівлі:
8796862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-25-001697-b
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анжеліка Лінкіна +380959294767 anjelika2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 410.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2021 09:46 - 03.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2021 09:46 - 13.03.2021 00:00
Аукціон:
з 15.03.2021 12:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рафінована олія, 1 л пляшка (чиста вага 0,920)
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОКОВІТОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2844713047
-
Контактна особа:
Ирина Оковитова +380506613526 ira_okovitova@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА, будинок 48"А", квартира 45
Початкова пропозиція
275 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
50
Скарги
0