-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-02-25-001027-b
Завершена
386 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
121ddfb23224433abb37b34c24eb887a
Внутрішній номер закупівлі:
8795840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-25-001027-b
Замовник:
Відділ освіти та гуманітарних питань Курненської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41834842
-
Адреса:
12030, Україна, Житомирська область, Пулинський р-н., с. Курне, вул. Центральна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила ЯРКО +380680523713 8383530@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
386 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти
Кількість
15767 літр
Період постачання
25.02.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 25.02.2021 09:19 - 08.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Заєць С.О. +380672308551
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Оскарження: 25.02.2021 09:19 - 08.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
386 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2021 09:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
644222cc8e2943cb85da4b8cf1d30328
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-25-001027-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Заєць С.О. +380672308551
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Номер договору:
СК41-0030
Сума договору:
386 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
321 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.03.2021 09:31
Статус:
Виконаний