-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (м'ясо свинина обрізна охолоджена ,філе куряче охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2021-02-24-015363-b
Завершена
390 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b0e32590e48248808e86824f0b447dca
Внутрішній номер закупівлі:
8793690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-24-015363-b
Замовник:
Миропільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04345204
-
Адреса:
13033, Україна, Житомирська область, смт. Миропіль, вул. Центральна, 38
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Носевич +380680526015 nadezhda_nosevych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів у тому числі частково ( за лотом),через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій ,визначеним цим Законом.
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо ( свинина обрізна охолоджена )
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо ( Філе куряче охолоджене)
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГАПОНЮК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 24.02.2021 22:54 - 07.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3168907697
-
Контактна особа:
Гапонюк А.А. +380964453084
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА будинок 24
Оскарження: 24.02.2021 22:54 - 07.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
390 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2021 22:54
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
3395244e064240ecb04b9b564a087334
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-24-015363-b-b1
Постачальник:
ГАПОНЮК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3168907697
-
Контактна особа:
Гапонюк А.А. +380964453084
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА будинок 24
Номер договору:
83
Сума договору:
390 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.03.2021 17:25
Статус:
Виконаний