• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Нафта і дистиляти

Торги відмінено

386 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3a5cc3552ece43be8f11ce310b62b583
Внутрішній номер закупівлі: 8777193
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-24-004171-b   
Замовник: Відділ освіти та гуманітарних питань Курненської сільської ради
Контактна особа: Людмила ЯРКО +380680523713 8383530@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 386 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16425 літр
Період постачання 24.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 12031, Україна, Житомирська область, с.Курне, вул. Центральна 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: 69b6a49d40ed41a79ce2fe531aeb3a21
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Помилка публікації даних
Період оскарження: 09.03.2021 11:08 - 20.03.2021 00:00
Дата опублікування: 09.03.2021 11:08
Дата виконання: 20.03.2021 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 24.02.2021 11:13 - 07.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 386 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2021 11:13
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ccf840a8a1ea487cb94cfc4b5d0eb898
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-24-004171-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Сума договору: 386 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 386 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації