• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк

Під місцем надання послуг: - Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 27а; - м. Луцьк, вул. Володимирська,1 Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг послуг визначей Замовником.

Торги не відбулися

204 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 021.00 UAH
Номер: 9d75387a91eb436db5e0d27b1b5bee99
Внутрішній номер закупівлі: 8768709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-23-014640-b   
Замовник: ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
Контактна особа: Соломія Шпинда +380322350278 vmtz@lv.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 204 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 021.00 UAH
Період уточнення: 23.02.2021 17:30 - 01.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2021 17:30 - 11.03.2021 18:00
Аукціон: з 12.03.2021 13:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, Львів, пл. Шашкевича, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШЕРИФ-ПУЛЬТ 019"
Початкова пропозиція 179 928.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
179 928.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 33
Скарги 0