-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електроенергії
Тендер Prozorro UA-2021-02-23-003727-b
Завершена
430 886.74
UAH з ПДВ
Номер:
2178b2671b7b400d85fd4033d980fd8b
Внутрішній номер закупівлі:
8753054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-23-003727-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
430 886.74 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
124460 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 23.02.2021 11:10 - 01.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Груша Н.М. 0442471077
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 8 В
Оскарження: 23.02.2021 11:10 - 01.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
430 886.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2021 11:10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5780da86027d4d3788f367ec38de3174
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-23-003727-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Груша Н.М. 0442471077
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 8 В
Номер договору:
430033222
Сума договору:
430 886.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
359 072.29 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 08:44
Статус:
Виконаний