-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Садова техніка. Подрібнювач гілок АМ-120 БД-К PRO "або еквівалент".
Тендер Prozorro UA-2021-02-23-001870-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
70c44b32c05c48ddb23e8f4b66637a24
Внутрішній номер закупівлі:
8750281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-23-001870-b
Замовник:
Недригайлівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390110
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, Недригайлів, вул.Щебетунів,7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Томка +380545552286 nedr_selrada@ukr.net http://nedrygailiv.nedr-rr.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
750.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2021 09:49 - 02.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2021 09:49 - 12.03.2021 08:52
Аукціон:
з 15.03.2021 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Подрібнювач гілок АМ-120 БД -К PRO "або еквівалент"
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.04.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРАНДПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37887249
-
Контактна особа:
Євгеній Круть +380673345427 krut@palche.com.ua
-
Адреса:
45602, Україна, Волинська область, Луцький район, село Підгайці, ВУЛИЦЯ ДОВЖЕНКА, будинок 12
Початкова пропозиція
137 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0