-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-014570-b
(Бензин марки А-92, Дизельне паливо)
Завершена
200 001.00
UAH з ПДВ
Номер:
99716a187d3e4ca88c7954f293e8e74c
Внутрішній номер закупівлі:
8744515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-22-014570-b
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів щодо предмету закупівлі по коду за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин марки А-92, Дизельне паливо), на підставі того, що на участь у торгах подано менше двох тендерних пропозицій відповідно до оголошень UA-2021-01-16-001171-a, UA-2021-02-03-013228-a.
Очікувана вартість:
200 001.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної. Мова заповнення тендерної документації українська.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92(бланки дозволів (талони)
Кількість
4090 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)
Кількість
3930 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРАНТ ЕКСПРЕС"
Оскарження: 22.02.2021 17:15 - 05.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33574471
-
Контактна особа:
Фомін Вадим Миколайович 0574640710
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, місто Чугуїв, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКА будинок 82 квартира 38
Оскарження: 22.02.2021 17:15 - 05.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
200 001.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2021 17:15
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
2125894b6f0f475493e2bcee9ff9c13d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-014570-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРАНТ ЕКСПРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33574471
-
Контактна особа:
Фомін Вадим Миколайович 0574640710
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, місто Чугуїв, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКА будинок 82 квартира 38
Номер договору:
101/21
Сума договору:
200 001.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 667.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.03.2021 13:00
Статус:
Виконаний